Medarbetare

VD

Mikael Olofsson, VD
0297 55706, mikael.olofsson@atling.se

Ekonomi

Johan Persson, Ekonomichef
0297 55709 , johan.persson@atling.se

Carina Stjernstedt, Ekonomi
026 544542 , carina.stjernstedt@atling.se

Produktion Ockelbo

Mikael Olofsson, VD Marknad Ockelbo
0297 55706 , mikael.olofsson@atling.se

Annelie Persson. Logistiker, Inköp, Planering.
0297 55703 , annelie.persson@atling.se

Jesper Nyström, Produktionstekniker
0297 55713 , jesper.nystrom@atling.se

Rickard Fagerlund, Produktionstekniker
0297 55724 , rickard.fagerlund@atling.se

Kenneth Nyholm, Produktionstekniker
0297 55705 , kenneth.nyholm@atling.se

Stöddockan Ockelbo

Peter Lindberg, Affärsområdeschef
0297 55710 , peter.lindberg@atling.se

Krister Persson, Konstruktör Stöddockan
0297 55702 , krister.persson@atling.se

Johannes Lindblom, Konstruktör Montage Stöddockan
0297 55702 , johannes.lindblom@atling.se

Bollnäs Verkstad Production AB

Robert Nylander, Platschef BVP Alfta
0271 55301 , robert.nylander@bollnasverkstad.se

Reine Wennstig , Produktionschef BVP Alfta
0271 762 925 , reine.wennstig@bollnasverkstad.se